VR Deadland Zombies Combat

Zombi Vurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1,99 $
  • Boyut 80.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma JOLTA TECHNOLOGIES
iOS işletim sistemlerine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen VR Deadland Zombies Combat oyunu ile size öldürmeye çalışan zoombilere karşı amansız bir mücadele içerisine girecek ve kendi stratejilerinizi geliştirerek tüm zombileri öldürecek

iOS işletim sistemlerine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız için geliştirilen VR Deadland Zombies Combat oyunu ile size öldürmeye çalışan zoombilere karşı amansız bir mücadele içerisine girecek ve kendi stratejilerinizi geliştirerek tüm zombileri öldüreceksiniz.

Oyundaki amacınız size karşı saldırıya geçen tüm zombileri öldürmek ve vurmak olacaktır. Gözünü dört açacağınız oyunda her yerden zombi çıkabilir. Elinizdeki silahlar ile çok dikkatli bir şekilde şehirde gezmeli ve tüm var olan zombileri yok etmelisiniz. 

Çok basit bir şekilde oynayacağınız bu oyunda ister klavyeyi kullanarak isterseniz de fareyi kullanarak karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Yangın düğmesine basarak zombileri ateşe vereceğiniz bir özellik de oyun içerisinde mevcut. Sanal gerçeklikte bulabileceğiniz oyunda 3D görünümü ile inanılmaz bir zombi avına çıkacaksınız. Zaman sınırı olmayan oyunda gerçekçi grafiklerle çevrilmiş bir çevre bulunuyor. Siz de bu inanılmaz zombi macerasına katılmak istiyorsanız hemen oyunu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
VR Deadland Zombies Combat indir